çelik kepenk ankara

Kepenk tamiri

Ankara kepenk tamiri sistemleri kolay kolay arıza yapmayan komplike ürünlerdir. Ancak çok nadiren de olsa (sıklıkla kullanıcı hatası; yüksek voltaj, aşırı yüklenme vb.) arıza yapabilen sistemlerdir. Firmamız otomatik kepenk üretici firması ve aynı zamanda yetkili servisi olarak da hizmet vermektedir. 

Profesyonel ekiplerimiz kısa sürede arızanızın nedeninş tespit eder ve arızayı giderir. Bu konudaki ekibimiz yıllardır birlikte çalışan işinin uzmanı kişilerden kuruludur. Otomatk kepenk sistemlerinin gerekmedikçe kutusu açılmamalıdır. Olası arızanız çok küçük iken kutu açılıp kurcalanan kepenklerde farklı hasarlar verilebilmektedir. Bu nedenle dikkatli olup ilk müdahaleyi kepenk servisinizin yapmasını sağlamalısınız.

Hangi Arıza Durumlarında Servis Çağırılabilir

Eğer elektrik ile ilgili konulardan anlayan biri iseniz sorunu bulmak sizin için oldukça kolay olacaktır. Ancak bilmeyen biri için sistem oldukça karışık görünür. Bazen otomatik kepenk arıza verir ve hiçbir neden yokken açılmaz. Arızayı bulmak için motorun içi açılsa bile nedenin ne olduğunu anlayamazsınız. Böyle durumlarda yapılacak tek şey servisi çağırmaktır. Servis size birkaç soru sorar ve sistemi açarak nedenini kolayca bulabilir.


Paylaş: